adventní dekorace

Adventní výzdoba – inspirace

11 inspirací na adventní výzdobu od českých blogerů, zahrádkářů a designérů. Najděte si kousek inspirace i pro sebe, když už máte letos dozdobeno, tak třeba na další Vánoce 🙂

Advent u českých blogerů a blogerek

Sice už dávno s křížkem po funuse, ale adventní kalendář od Markéty prostě stojí za to. Potřebujete jen papír, nůžky, niť, pravítko a šicí stroj. Nezapomeňte taky na permanentní fixu a nějaké ty větvičky na zdobení (nebo jakékoli vánoční dekorace – fantazii se meze nekladou). A je to! Parádní adventní kalendář – kapsář je na světě. A propos – tenhle adventní kalendář nerezaví, když jej samou radostí neroztrháte při dolování čísel, vydrží vám dlouhá léta.


Lucie zdobila už v listopadu, hezky decentně, přírodně. Za povšimnutí určitě stojí pěkný DIY věšáček, co dala matička příroda z přilehlých lesů. Zimní ladění pak dotváří bílé svíčky se zajímavými podstavci (z Indecoru).

 

Hned několik inspirací na adventní výzdobu jsme dostali od Mode de Boulangerie

 

… a DIY vánoční stromeček s notičkami patří mezi TOP nápady.


Moc hezké modrošedé skleničkové svíčkovo kuličkovo hvězdičkové zdobení od Marti.


Takové to vánoční zdobení na stěnu nám předvedla
Iri už v listopadu. Inu, je vidět, že Vánoce mají něco do sebe 🙂 Lepší náladu dělají i drobnosti, podívejte se, jak jednoduše můžete pozvednout třeba takový šedivý a obyčejný toolbox.

K adventu neodmyslitelně patří vánoční věnce – zajímavý styl kroucených stromečků vyrábí Lucka.

Okem designéra

Na designville prožívají adventní čas ve skandinávském stylu. Modrošedé a bílé barvy v kombinaci s mosaznými prvky působí vskutku seversky a majestátně.

Neutrální odstíny s prvky mosazi

červená klasika…

Červená vánoční klasika
…a moderní černobílá

Moderní černobílá
A jak jste se vyzdobili na advent u vás doma? 🙂

Komentáře