Ikea hračky

IKEA katalog 2018

Nový katalog IKEA na rok 2018 je tady. Co je v něm zajímavého?

Obývací pokoj

Stejně jako v dalších sekcích, tak na obývák najdete mraky inspirace, jak si udělat skvělé místo na rozjímání a relaxaci po náročném dni. Inspirace na zařízení minibytu jistě zaujme všechny mladé generace toužící po moderním bydlení, co neurazí při žádné houseparty. Zaměřují se také na minimalismus a maximalizaci užitného prostoru. Celou kolekci pak finalizuje malá místnost na velké nápady.

 

 

 

 

 

 

 

Jídelna & stolování

V této kategorii toho upřímně řečeno IKEA nenabízí nic převratného, snad zaujme stolování, do kterého se mohou zapojit i děti. Jinak je to taková klasika – příjemné a elegantní prostředí, moderní funkční jídelna.

 

Kuchyně

Je prý srdcem domova..tak se na to podívejme. IKEA nabízí dokonce kuchyňské sestavy bez vrtání nebo velmi alternativní vybavení kuchyně z PET lahví. Za povšimnutí stojí nápad na odkládací místa v kuchyni a co děti, mají si kde hrát.

 

Ložnice

V uspořádání ložnice se IKEA vážně vyřádila. Vybrat si můžete od punk (rock) stylu až po místnost, kde můžete diskutovat o ožehavých politických tématech. Ne dobře, rock n’ roll styl myslí dobře, tam jde o úsporu místa a zajímavý nápad na bydlení pro dospívajícího mládežníka, místnost se židličkami na kávu o čtvrté, kde je vedle postel, no budiž.

 

A ten zbytek?

To už zvládnete sami, katalog mají věru pěkný, tak šupky dupky na online ikea katalog!

Komentáře